Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

 

Školy v přírodě, adaptační kurzy a školní výlety (skupiny 30-250 osob)

Nabízíme ubytování a zajištění stravy jak pro menší, tak velké školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety.

Podle velikosti vaší skupiny vás můžeme ubytovat v hlavní zděné budově (40 lůžek), ve velkých chatách cca 130 lůžek nebo pokud to nebude stále dostatečná kapacita, tak i do malých chatek (100 lůžek). Vzhledem ke kapacitě je snadné i ubytované rozdělit z pohledu potřebného soukromí.

Vítáme jak malé školní výlety, tak i velké školy v přírodě s počtem přes 150 dětí.

Stravu dle vašich požadavků zajistíme ve velké zděné jídelně (cca 100  židlí) s dostatečnou kapacitou kuchyně pro zajištění stravy velkých skupin.

Zajistíme snídaně, obědy, večeře + svačinky, pitný režim a případně i buřty na večerní táborák.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku a informaci o volných termínech.

 

Dětské tábory

Tábory nepořádáme, ale můžeme vám poskytnout pronájem střediska pro vaše táborové skupiny. Většina skupin k nám jezdí pravidelně, ale čas od času se některý z letních termínů uvolní. Pronájem na letní tábory je potřeba plánovat s ročním předstihem.

Celková kapacita střediska je cca 270 osob. Váš personál bude ubytovaný v pokojích nad kuchyní nebo ve zděné budově.

Velké tábory s kapacitou nad 200 dětí u nás probíhají dlouhodobě. Prostory kolem střediska nabízejí pro vaše táborové aktivity dostatečný prostor.

 

Oslavy, setkání, víkendové akce, firemní týmové výjezdy, apod. (skupiny do 40 osob)

Mimo červenec a srpen vám můžeme celoročně pronajmout zděnou budovu pro vaši skupinu a aktivity. Ubytování pro cca 40 osob. Ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích, 3 trojlůžkových pokojích, 2 pětilůžkových pokojích a 2 velké místnosti v podkroví. Velká společenská místnost. Jídlo si můžete zajistit i sami v kuchyňce v hlavní budově.

K dispozici budete mít venkovní sportoviště. V případě potřeby vám můžeme poskytnout i velkou jídelnu jako základnu vašich venkovních aktivit.

  

Svatby s ubytováním

Velké svatby s ubytováním probíhají v Ráji pravidelně. Můžeme vám pronajmout velkou kuchyni a jídelnu pro svatbu dle vašich představ. Děti si budou moci hrát na hřišti nebo užívat okolní lesy. Pokud plánujete svatbu na slunné měsíce, budete mít k dispozici i venkovní bazén. Pro svatební pár a starší svatebčany je k dispozici ubytování v hlavní budově v 2-3 lůžkových pokojích, méně náročné rodiny se mohou ubytovat ve velkých chatách.

Pokud hledáte prostory na svatbu se servisem a hotelovým komfortem jak v hotelu, tak je u nás nenajdete. U nás si ale můžete naplánovat celou svatbu dle svých představ a to včetně vaší kuchyně, dortů, nápojů a například dědovy slivovice. Jídlo si uvaříte sami dle svých představ. Pokud vám bude malá jídelna se 100 židlemi, je možné ještě doplnit venkovní párty stany.

Mnoho svateb u nás probíhá spíše jako setkání velkého množství kamarádů, kteří si užijí celý víkend a to za finančně dostupnou částku a bez jakéhokoli limitu počtu pozvaných osob. Vhodné termíny pro svatby v Ráji jsou měsíce květen, červen a září. Ve středisku je možné realizovat i venkovní přírodní obřad.

 

Ubytování pro sportovní soustředění, cyklovýlety apod.

Pro vaše sportovní soustředění je v areálu střediska k dispozici 2x volejbalové hřiště a velké fotbalové hřiště. Krytou halu u nás nemáme. Je ale možné domluvit pronájem kryté haly ve vedlejší obci Letohrad (cca 2 km lesní cestou). V lesích kolem střediska jsou k dispozici turistické stezky a dostatek prostoru pro kondiční běh ve volné přírodě.

 

Firemní akce, zájmové skupiny

Každý rok proběhne u nás v Ráji několik firemních akcí. Pořádající tým z firem obvykle ocení dostatečné prostory pro teambuildingové aktivity, sportoviště (fotbal hřiště, 2x volejbal hřiště) a dále velkou jídelnu pro všemožné aktivity včetně večerního posezení a případně i taneční diskotéky. S rušením večerního klidu u nás problém nebude. Sousedi bydlí skutečně daleko... :).

Středisko vám můžeme pronajmout i jako prostor pro jednodenní zájmové aktivity bez ubytování. Na pozemku střediska je dostatek parkovacích míst pro vaše dopravní prostředky.